Studento atsiliepimas

Imantis bet kokio darbo reikia turėti planą: kokie turėtų būti konkretūs žingsniai, kurie leis atlikti darbą, pasiekti tikslą?
Plano reikia ir nusprendus užsiimti dividendiniu investavimu. Šiais laikais informacijos yra begalės - kur tiesa, kur melas, kuri tiesa tiesesnė - sunku atsirinkti - bet įmanoma ir galima tuo užsiimti: mėginti išrasti savo dviratį. Kainuos laiko, nervų, pinigų. Kaip sakoma: "Protingas mokosi iš svetimų klaidų, kvailys iš savų...". Taigi:
Galima ateiti į dividendinio investavimo kursą ir pasižiūrėti kaip tai daro žmogus, užsiimantis dividendiniu investavimu jau ne pirmus metus. Sužinoti - ką atrado, ką suprato, su kokiom problemom jis susidūrė, kaip jas sprendė - tikėtina, savarankiškai dirbdami susidursit su tais pačiais iššūkiais.
Kursas nesuteiks konkretaus akcijų sąrašo, kurias reiktų pirkti - tai turėsite nuspręsti patys. Tačiau kursas padės susikurti savo mažus žingsnelius, kurie leis praeiti seką: norėčiau investuoti -> kur gauti pinigų -> kompanijų yra daug, kokias pirkti -> vis tiek dar daug gerų, kurią pirmą -> kada jau ją pirkti? -> nusipirkau, kaip man sekasi? Tai ir būs jūsų individualus DIVidendinio Investavimo Algoritmas (DIVA), kur kiekviename žingsnyje aiškiai suprasite kodėl vienokį ar kitokį sprendimą priėmėt, leis, laikui bėgant, suprasti: ką galima dar pagerinti.

Kaip ir po bet kurio Povilo kurso, neliks neatsakytų klausimų, liks tik neužduoti klausimai, kuriuos pasilaikėt sau, norėdami susirasti atsakymą savarankiškai.

Dėkui, Povilai, už tai, jog daliniesi žiniom, patirtim ir už tavo atvirumą.