Studento atsiliepimas

Sveiki, visiems abejojantiems, mano atsiliepimas apie kursus.

Visų pirma, šaunuoliai, kad abejojat. Abejokit viskuo gyvenime. Abejojimas priverčia tikrinti informaciją ir pradėti mąstyti savo galva. O mąstymas savo galva, anksčiau ar vėliau priveda prie teisingų sprendimų ir rezultatų (net jeigu ir klysit pakeliui).

Kursų nerekomenduoju (tam tikra prasme, nes aš išmokau atsirinkti savo galva, o ne pagal rekomendacijas) ir neperšu, tai yra tik mano asmeninė nuomonė, kuri nebūtinai gali sutapti su Jūsų, ar kitų kursų dalyvių nuomone. Bet apie viską iš eilės:

1. Kursai. Į juos atėjau kaip žalias (dividendiniam investavime) žmogus, tiesiog “žinau kad kažkur ten, kažkaip, galima nusipirkti įmonių akcijų ir gauti už tai procentus nieko neveikiant". Idėja seniai viliojanti, bet niekaip nesuradau savyje motyvacijos viską pradėti savo jėgomis, kas kainuotų milžiniškas pastangas ir siaubingai daug laiko. Kursų pabaigoje (vos po kiek daugiau nei 2 mėn), aš suprantu visą kelią, kurį reikia nueiti iki investavimo į kompaniją. Suprantu esminius kompanijų ekonominius rodiklius. Moku atrinkti tinkamas investavimui kompanijas nuo netinkamų. Suvokiu, kodėl aš investuosiu į atitinkamą kompaniją. Taip pat, suprantu visus žingsnius, kurie seka po investavimo į kompaniją ir pradėjus gauti pelną, kurie taip pat yra ne mažiau svarbūs. T.y. man tapo aiški ir suprantama visa dividendinio investavimo veiksmų grandinė (algoritmas), kuri susideda iš daugybės žingsnių. Trumpai tariant, užbaigus kursus, turiu savo D.I.V.A., kuris puikiai veikia, norint investuoti į tinkamą dividendinę kompaniją. 
Patys kursai (ir taip, namų darbai) labai intensyvūs ir tikrai atimantys daug laiko. Sąlyginai daug laiko.  Kaip ir minėjau, jie trunka vos 2-3 mėn. Kita vertus, pabandykit savarankiškai pasiekti tokį lygmenį, kokį pasieksite čia (kad ir neribojant laiko). Sėkmės. 

2. Dėstytojas. Ne Warren Buffet, ne George Soros ir svarbiausia, ne paslaugos pardavėjas, skaitantis iš ekonomikos vadovėlio dėl pinigų. Tai žmogus praktikas, paprastas mirtingasis kaip ir mes visi, savo kailiu perėjęs visą tą sudėtingą kelią, susidūręs ir išsprendęs visus tuos klausimus ir momentus, susisteminęs visą svarbiausią informaciją, dėl ko dabar taip koncentruotai, išgrynintai ir suprantamai gali perteikti, atsakydamas ir pakomentuodamas į bet kokį studentui kilusį klausimą. Tai žmogus, kuriam iš tiesų nuoširdžiai rūpi mano ir visų mūsų sėkmė. Visi puikiai žinome sėkmės pardavėjų ar brokerių rūpestį (kaip paimti pinigų), bet sutikęs (kad ir nuotoliniu būdu) šį žmogų ir visą jo komandą, supranti, kad tiesiog tavo gyvenime atsirado tinkami žmonės su atitinkamomis sunkiai besutinkamomis vertybėmis. Jauti, kad turi mentorių, kuris visada padės ir spardys ir stums į priekį ir “knis protą” jeigu tingėsi ir, nuoširdžiai džiaugsis tavo progresu. Ir kas dar labai svarbu, po kursų niekas nesibaigia, tu neišeini į gatvę su diplomu pats sau, tu ir toliau gali likti su visa ta šaunia bendruomene ir augti kartu. 
Taip, kursai nėra nemokami, bet jie neįkainojami. Dėl to aš nieko nerekomenduoju, jeigu jums viso to tiesiog nereikia, tai viskas su tuo gerai.