Studento atsiliepimas

Sveikas Povilai,

kai ieškojau kursų, skaičiau atsiliepimus apie Tavo rengiamus mokymus ir iš atsiliepimų vis tiek nebuvo iki galo aišku kas bus iš šio kurso, nes kai kurie komentarai gan migloti  (tik pabaigusi kursą supratau ką dalyviai turėjo omenyje). Nors kursų aprašymas tinklapyje tikslus, aiški programa, kuria išdėstysi. Tik žinoma, kai esi žalias nelabai ir supranti, belieka pasitikėti ir leistis į kelionę pavadinimu “D.I.V.A.I.” . 

Ilgai galvojau rašyt ar nerašyt, kas nelabai patiko… Bet turbūt ir Tau įdomu ne tik pagyros :) Šiaip ar taip, tai yra tik mano subjektyvi nuomonė ar greičiau jausmas.  Nelabai patiko tas vaikų darželio jausmas, kad kartais buvo elgiamasi kaip su mažais vaikais, gąsdinimai, vieši gėdinimai nebuvo malonu klausytis nei kai kitus, nei kai mane. Manau, kad reiktų priimti,  kad galbūt ne viską žinau ir kad kitiems visada visko būna (nors, tiesa pasakius, išlikai lankstus). Gal daugiau eiti per tai, jog kiekvienas pats prisiima atsakomybę už save, nes kaip suprantu dažniausi klientai - žmonės, kurie supranta ko atėjo ir ko nori (dėl šios priežasties - geriausi studentai būna neakivaizdinio kurso). Galbūt, kitiems, kaip tik tinka ši dalis, nes ištempi už ausų. Rezultatas geras, bet pats būdas man nelabai buvo priimtinas. Gal ir pačiam buvo nelabai smagu su suaugusiais žmonėmis žaist vaikų darželį. Dėl šios dalies - atviras klausimas, pats galbūt matai kitaip, galbūt bandei keletą variantų, žodžiu, tavo kursai pats sprendi.

Kaip ten bebūtų, drąsiai galiu sakyti, kad kursų medžiaga buvo išdėstyta aiškiai, klausimai atsakyti, patiko, kad visada buvai pasiekiamas (nors, įsivaizduoju kiek jėgų iš Tavęs tai pareikalavo). Stiprioji dalis - namų darbai, kurių dėka žinios pritaikomos praktiškai. Labai patiko tos paskaitos, kai atrodė, kad smegenys sprogs, ir tais momentais pagalvojau, kad tai ne tik kursai apie dividendinį investavimą, bet ir apie asmeninį augimą. 

Ar rekomenduoju kitiems? Žinoma!