Studento atsiliepimas

Kursas ir gauta informacija atitiko lūkesčius. Ilgai dvejojau prieš pradėdamas, nes galvojau, kad pakankamai informacijos jau susirinkau youtube ir kituose internetiniuose portaluose. Buvau pradėjęs ir investuoti, turėjau 20 kompanijų portfelį. Tačiau, vis dėl to pradėjęs mokymus ir praėjęs vos kelias paskaitas, pamačiau kokių nesamonių buvau prisipirkęs :) rėmiausi tik dviem kriterijais, dividendų procentais, ir dividendų kėlimo procentais. Praėjęs kursą įsitikinau, į kiek daug svarbių rodiklių reikia atkreipti dėmesį, kad surasti ne tik tinkamą įmonę pirkimui, bet ir žinoti, kada reikia įeiti į rinką ir pagauti tinkamą kainą.

Prieš kursą maniau, kad namų darbai kaip ir niekam tikusi mintis, bet greitai įsitikinau, kokie jie svarbūs. Po paskaitos praėjus 2-3 dienom, gauta informacija pradeda blėsti, tačiau padarius namų darbus, viską atsimeni ir užtvirtini. Labai patiko duota funkcija peržiurėti klasiokų namų darbus, šios funkcijos dėka, iš klasiokų išmokau daugybę naujų formulių, kurios padeda vertinant kompaniją, ir sutaupo nemažai laiko. Esu iš tų paskutinės nakties studentų, bet net ir aš spėjau viską padaryti laiku, nors mano pagrindinė veikla suvalgo po 12-14h kasdien. Namų darbai tik atrodo sunkūs tol kol nepradedi jų daryti.

Trumpai tariant, šie mokymai būtini visiems, dar prieš perkant betkokias akcijas (dauguma filtrų tinka ir netik dividendinėms akcijoms). Žinant niuansus apie brokerius, mokesčius ir rodiklius, ženkliai pasikeis mąstymas ir strategijos einant į akcijų rinką.