Studento atsiliepimas

Investicija į šiuos kursus, bent jau man, atsipirko su kaupu. Tikrai rekomenduoju - ypač tiems, kurie apie investavimą nieko nenutuokia, bet norėtų sužinot. Tik būtinai reik pasiplanuot laiką taip, kad du-tris mėnesius (kol vyks kursai), namų darbų atlikimui būtų skirta bent po 1.5-2 val. per dieną, o kartais ir daugiau. Kadangi namų darbus darai "dėl savęs", bet "silpnumo akimirką" pačiam su savimi susitarti tikrai nesudaro problemų, labai gerai, kad yra "botagėlis" - baudos taškų sistema, kuri tais momentais teisingai sumotyvuoja (Povilas tikrai sužiūri, kad namų darbai būtų padaryti). Be namų darbų darymo, per tokį trumpą laiką, tikrai neįmanoma tiek išmokt.

Kursas "sukonstruotas" asmeninės Povilo patirties, dividendiniame investavime, pagrindu. Teorijos minimaliai (daugelį dalykų "prigooglint" galima), pagrinde praktika. Daugelį gan sudėtingų dalykų paaiškino paprastai: "ant pirštų..." arba "su abuoliais...". Noriai papasakojo kaip, ir ant kokių "grėblių užlipęs" buvo. Pateikė daug naudingų nuorodų į informacijos šaltinius. Kursų metu Povilas ne tik kitus mokino, bet ir pats noriai mokinosi (pats prašydavo patikslinti, jei "nusišneka" tam tikromis temomis). Visada buvo laukiami klausimai, nes jo nuomone "pats blogiausias yra neužduotas klausimas".

 

Kursų eigoje gaminome savo DIVĄ (tai tikrai ne pavytusi garsenybė ar sėkmę pagavusi seksuali žvaigždutė) - tai Dividendinio Investavimo Veiksmų Algoritmas, kuris yra tarsi meškerė dividendinėms akcijoms gaudyti. Kiekvienas pasigaminom po savo meškerę, kurią tikrai dar reiks gerokai patobulint... Bet pradėt meškeriot jau galima. Vieniems ta meškerė gavosi geresnė, kitiems gal ir nelabai, bet už tad, tai yra savo rankom padarytas "šedevras versija 1.0". Beje "... veiksmų algoritmo" mechanizmas yra universalus ir nesunkiai gali būti adaptuotas ir kitoms veiklos sferoms.

DIDELIS DĖKUI POVILAI !!!