Studento atsiliepimas

Esu laiminga, kad gavau pagrindus šiuose kursuose apie investavimą į akcijas. Iš tiesų turėtų šiuos mokymus praeiti kiekvienas, kuris domisi akcijų biržomis. Atrodo daug informacijos patys galim rasti internete, bet visur reikia žinoti ABC, kad suprasti pačius pamatus, o po to jau galima mokytis ir dirbt toliau. Šitie kursai labai suprantamai duoda tuos pagrindus. 

Pradžioje buvo daug psichologinių momentų, kur atrodė kam to reikia, tačiau gyvenime pasiekia sėkmės tik tie žmonės, kurie kryptingai dirba, gilinasi, mokosi ir atlieka namų darbus patys. Tik atlikdami veiksmus ir analizes, suprasime daugiau nei vien klausydami. Tik dar labiau suprantu, ką reiškia būti teoretiku ir būt praktiku. 

Be praktikos, žinios lieka tik sausa teorija. Povilas duoda nuorodas ir paaiškina svarbiausius rodiklius nuo ko reikia pradėti, sudėlioja visą išsibarsčiusią puzlę į DIVAI projektą. Kada turi realius argumentus sau dėl ko investuoji, tuomet pradėti šitą veiklą yra daug lengviau. 

Tik nežinojimas skatina baimes ir nusivilimus. Kiekviena patirtis mus veda prie mūsų tobulėjimo. 

Dar kartą įsitikinau, kad kai randi žmonių grupelę, kuriai yra įdomūs tie patys dalykai, tampa lengva bendrauti tarpusavyje. Tuomet užgimsta projektai, tuomet lydi sėkmė. 

Ačiū Povilui, kad jis reikalavo, skatino mus pasitempti. Taigi, ką išmoksim ant pečių nenešiosim. Didelės sėkmės linkiu Povilui skatinant žmonių finansinį raštingumą, nes lietuviams jis tiesiog būtinas.