Studento atsiliepimas

Ačiū Povilai, už įtraukiantį ir tuo pačiu konkrečios ir labai naudingos informacijos suteikiančius kursus! Vienas iš retų atvejų, kuomet online kursai ne tik, kad neprailgo, bet norėjosi, kad dar tęstųsi ilgiau. Visada labai paperka, kai mokymų metu išgirsti ne vien teorines žinias, o susiduri su per ilgą praktiką įvaldytu išmanymu ir gilia analize. Labai patiko pati seminaro vedimo maniera: natūralumas, bendravimo būdas, noras perteikti ir pasidalinti savo turimomis žiniomis. Kai šiuo metu toks didelis mokymų pasirinkimas, ypač sunku surasti gerus mokymus. Džiaugiuosi, kad man pasisekė. :)

Informacijos tikrai buvo daug. Kartais atrodydavo, kad tuoj dūmai pradės rūkti :) Per tokį trumpą laiko tarpą tikrai nebūčiau tiek daug visko gavusi. Jei ne tie ND, daug info būtų praėję pro akis ir ausis. 

Pradžioje buvau visiškai „žalia“ ir dar anglų k. ribotai, bet mano nuostabai, pranokau net pati save :) Laikas, kuris buvo praleistas čia ir gauta informacija yra viena iš geriausių investicijų mano gyvenime. 

Jei mokytis - tai tik iš pačių geriausių! ;)