Studento atsiliepimas

Prieš kursą domėjausi dividendiniu investavimu ir tiesiog sekiau ex-dividend datas bei ieškojau kiek įmanoma didesnio yield. Tačiau visą laiką pastebėdavau, jog yra žmonių, kurie perka stockus su mažu yield ir nesuprasdavau KODĖL??? Juk yra kur daugiau dividendų išmoka. DIVAI.lT netyčia atradau Youtube ir jau kurį laiką vis ruošiausi sudalyvauti mokymuose, tačiau gailėjau pinigų. Bet ko gero nesudalyvavęs šiuose mokymuose ir toliau nesuprasčiau KODĖL ir būčiau praradęs dešimteriopai.

Šiuose mokymuose yra sukurta sistema remiantis lektoriaus patirtimi. Sistema aiški, griežta ir paremta namų darbais. Būtent namų darbai davė didžiausią patirtį ir padėjo suvokti bei suprasti kaip veikia įmonės, iš kur atsiranda dividendai, kodėl kai kurios įmonės tiesiog gali privilioti investuotojus dideliais skaičiais, bet iš tikrųjų ten nėra tie skaičiai tokie dideli. Mokymai davė daugiau nei tikėjausi, o didžiausias turtas yra patirtis ir susikurtas algoritmas.

Mane džiugina dar tai, jog baigus kursui mes vis dar toliau bendraujame DIVAI bendruomenėje ir padedame vietas kitam pastebėti svarbiausias dividendines naujienas ir augti.