Studento atsiliepimas

Prasidedant kursui visi gavome užduotį - kokiame taške A esu ir kokį tašką B noriu pasiekti pabaigęs. Džiaugiuosi, kad aš savo tašką B pasiekiau, būtent šių paskaitų ir gautų užduočių pagalba. 
Mano nuomone, šis kursas labiau subalansuotas pradedantiesiems, bet tinka ir pažengusiems (pasitikrinti ir palyginti jau turimas žinias). Aš, asmeniškai, per trumpą laiką gavau labai konkrečios ir naudingos informacijos bei supratau, kuria kryptimi dirbu toliau. Visus, besitikinčius stebuklo, galiu nuraminti - stebuklų nebūna. Tačiau kviečiu įvertinti savo laiką, kurio prireiks patiems surinkti ir, svarbiausia, suprasti kaip naudoti informaciją, kurią čia gausite per gana trumpą laiką. Kadangi, šiame gyvenimo etape, mano pats svarbiausias ir didžiausią vertę turintis aktyvas yra laikas, todėl pasirinkau prisijungti prie šių mokymų. Nors dvejojau, nes kol kas dėmesį skyriau spekuliavimui ir dividendiniu investavimu domėjausi rezervuotai. Tačiau, supratau, kad kitos progos gali ir nebūti. Manau, svarbu paminėti, kad gavau informacijos, kurią galiu pritaikyti ne tik dividendinio portfelio kūrime, bet ir ilgalaikėje prekyboje - spekuliavime. Šiandien, rašydamas šį atsiliepimą, prisiminiau kitų investuotojų ar spekuliantų pasakytą frazę - 80 proc. fundamentali ir tik 20 proc. techninė analizė. Po šio kurso, manau, supratau ką tai reiškia. Žinoma, nebūkite naivūs (ypač pradedantieji, nes pažengę jau ir taip, manau, supranta) tikėdamiesi per 1 ar 2 mėnesius tapti profesionaliais investuotojais. Tai tiesiog - neįmanoma. Tačiau koncentruotos ir teisingai pateiktos informacijos dėka, kurią aš gavau šiame kurse, galiu pradėti formuoti savo dividendinį portfelį, o kaip aš toliau tobulėsiu šioje srityje, priklauso tik nuo manęs. Todėl nuoširdžiai patariu gerai pagalvoti, prieš pradedant pirkti kažkokias akcijas, ar tikrai suprantate ką darote. Jei ne, tuomet kviečiu pirmiausia investuoti į save ir savo laiką išnaudoti kiek įmanoma efektyviau.

Povilai, ačiū už galimybę sudalyvauti. Sėkmės tau bei visiems, jau prisijungusiems prie bendruomenės, ir tiems, kurie dar prisijungs ateityje.