Studento atsiliepimas

DIVAI kursas man paliko didelį pokytį supratime apie investavimą. Galbūt, pirmiausia tai, kad atsirado tikslus supratimas, kas yra investavimas, o kas yra spekuliavimas - ką mes, dauguma, tikrai painiojame. 

Reikia pažymėti, kad DIVAI kursas ne tik apie dividendinį investavimą, DIVAI paliečia daug kitų svarbių ir būtinų temų norint sėkmingai judėti bet kokiu gyvenimo kelių: investuojant, verslaujant, išlaudaujant, spekuliuojant: asmeniai finansai, šeimos vertybių aptarimas, asmeniniai ir šeimos prioritetai, taupymas-išlaidavimas, labdara, bendruomeniškumas….  - vien tai jau atperka investicijas į kursą. 

O kas liečia pagrindinę kursų temą - DIVIDENDINĮ investavimą, tai susidarysite labai aškią nuomonę apie tai kas tai? Kodėl investuojama? Kodėl mokami dividendai? Kas juos moka, o kas nemoka? Kaip jie mokami ir už ką? Kas yra svarbu analizuojant įmonės, kaip jas analizuoti? Kaip ir per kur atsirinkti? Kur slypi nutylėta tiesa ir kaip neapsigauti? Pasidarys labai aišku, kas yra svarbu renkantis kompanijas, nes kalba eina apie ilga investavimo laikotarpį į kompaniją, tad reikia būti tikram dėl jos. Investavimo būdai, keliai, galimybės bei svarbiausia Tavo asmeninė sistema, kuri padės atsiriboti nuo emocijų ir priimti racionalius, patikrintus sprendimus. Apskritai, visas kursas sudėliotas labai sistemiškai, nereikia šokinėti nuo minties prie minties, tas labai padeda taupant laiką ir įsisavinant žinias. Visa tai ir dar daugiau rasi šiuose kursuose. 

Dar kitas labai svarbus momentas, kad kursų mokytojas/lektorius nusirengia nuogai ir labai nuoširdžiai dėsto savo klaidas bei dalija visus įmanomus patarimus, kad mums nereiktų klysti ir daryti tų pačių klaidų - tereikia klausytis ir priimti informaciją per savus filtrus. Tiesa, Povilas niekada neduoda lengvų atsakymų į klausimus, visada esi priverstas pats surasti atsakymus, kas iš esmės priverčia Tave judėti pirmyn ir išlipti iš komforto zonos = tobulėti.

Svarbu ir tai, kad prie viso to, kas jau paminėta, yra kuriamos bendruomenės (chatai, grupės), kur bendraminčiai dalinasi klausimais ir įdėjomis, pastebėjimais ir rezultatais. Po kursų nesi paliekamas, turi vis didėjantį būrį kolegų, kuriais gali pasikliauti ir bendrauti investavimo/spekuliavimo klausimais.

Mokymų kaina absurdiškai maža lyginant su informacija, kurią gausite. Tad labai rekomenduoju ir jeigu nesate pasiruošę daryti pokyčių gyvenime, nesirinkite šio kurso, jeigu esate pasiruošę - šis kursas būtent Jums! Sekmės investuojant ir tegu Jūsų niekas nesustabdo!