Studento atsiliepimas

Labas Povilai,

Visų pirma ačiū už kantrybę, kurios reikia tokiai auditorijai „pavarinėti“.

Pagaliau pirmi RIMTI kursai, kurių taip ieškojau. Dabar tikrai žinau kas yra rinka, kas yra dividendai, ko ieškoti tokioje gausybėje akcijų ir kas svarbiausia- turiu PLANĄ ir turiu VEIKSMŲ ALGORITMĄ bei instrumentus kur ieškoti informacijos, bei pas ką kreiptis dėl nuomonės iš šalies. Toliau tik praktika ir žinių gilinimas.

AČIŪ TAU ir TAVO visai komandai.

Čia jeigu trumpai ... ?.

Prieš užsirašant šiam Tavo intensyviam DIVAI kursui turėjau blogos patirties su dividendiniu apmokymu kitos kompanijos ruošiamuose kursuose. Lektorius buvo dabar „įžymus“ ekonomistas – barzdotas ir „rausvais“ plaukais nuolatos šmėžuojantis TV.

Kursas susidėjo iš teorijos, praktikos ir namų darbų. Po kursų baigimo turėjome rinkoje jaustis drąsiai, suprasti ir mokėti kaip elgtis joje. O, bet, tačiau....

Teoriją gavome iš senų skaidrių (toks įspūdis kad ruoštos  1999m), keli tinklapiai parodyti, kur galima ieškoti informacijos, net nesigilinant į rodiklius ir jų reikšmes su pasakymu : rinka kyla = perkam; rinka krenta= parduodam.

Praktika: susipažinkit su duotai tinklapiais ( ko ieškoti, į ką gilintis neaišku).

2 geri dalykai: bloga patirtis taip pat patirtis, parašius argumentuotą laišką tų kursų rengėjams, kad jų rengiami kursai visiškai neatitinka jų deklaruojamų tikslų – buvo grąžinti pinigai.

Prie ko aš vedu....

Pirmas susirašymas ir platesnis bendravimas su tavimi per skype šiek tiek sukėlė įtarimų kad vėl „užšokau“.  (Klausimai lyg ir apie kursus, bet kodėl tik su manim asmeniškai...?, paprastai atsiunčiama medžiaga prieš kursus, peržvelgi, o tada paskirtą dieną jungiesi ir mokiniesi).

O čia dar kažkokie AHA momentai... ir vienas iš tavo pasakymų   „Aš irgi renkuosi kas gali eiti šiuos kursus“ mane užkabino. Ta prasme, aš moku pinigus ir galiu būti nepriimtas į kursus. Aš gi galiu sau ir Povilui įrodyti jog tinkamas (motyvacija 100%).

Rezultatas: Kursai baigti, galva pilna naudingų žinių ir informacijos, išugdytas įprotis ne bullshitinti ir skirti 1-2 val. Informacijos rinkimui.  Turiu aiškų tikslą, veiksmų planą,  bei savo DIVAI Nr.1.

Linkiu Jūsų kolektyvui augti ir toliau dalintis naudinga patirtimi. Didelis ačiū.