Studento atsiliepimas

Na ką, paskutinis namų darbas:) Kurį atlieku išties su malonumu :)

  1. Manau, kad kurso programa sudėliota labai gerai ir apgalvotai, iš patirties atrinkti patys svarbiausi ir labiausiai reikalingi dalykai, tinkamai sudėlioti akcentai. Kai kurie Nerd'ai galbūt gali šiek tiek stokoti platesnių teorinių pagrindų paskaitoje, tačiau, suprantama, visada rūpimus klausimus galima pagooglinti arba pasigilinti savarankiškai.
  2. Po dividendinio investavimo kurso jaučiuosi daug komfortabiliau, man lengviau atskirti kas svarbu, o kas nelabai, geriau suprantu rizikas ir turiu aiškesnį supratimą kaip tas rizikas valdyti. Atsikračiau to “ežiuko rūke” jausmo, nors suprantu, kad esu tik investavimo kelio pradžioje ir ateityje dar daug ko teks išmokti. Perklausydamas įvadinių video, kurias išklausiau prie kursą, išgirstu naujų dalykų, kurie anksčiau praslysdavo pro ausis, dabar jau suprantu, ką norėjai pasakyti, Povilai.
  3. Galiausiai norėčiau padėkoti, Povilai, už įdėtą triūsą ir širdį į šiuos mokymus. Už kantrybę ir nusiteikimą vesti mus už rankos šiuo sudėtingu keliu. Tikrai nusipelnei karmos taškų! :)

Su geriausiais linkėjimais,

Martynas