Studento atsiliepimas

Trumpai: Verta, rekomenduočiau. 

Ilgai: DIVA kursas, tai vienas iš retesnių atvejų, kai negauni diplomo, o kažko išmoksti. Dažniausiai būna atvirkščiai. Investicijų sritis kupina gausybės savokų, rodiklių ir pačiam susigaudyti googlinant, sukramtyti kas čia kaip ir su kuo galima, tačiau užima labai daug laiko ir pastangų. Tingiam žmogaus būdui sunku prisiversti domėtis sunkiai skaitomais dalykais, kurių nesupranti, kartais nelabai ir norisi suprasti, dar sunkiau imtis ir daryti analizes, lyginti įmones tarpusavyje, rinkti rodiklius į lenteles. Tai Povilas per ši 2-3 mėnesių kursą, kuriam tenka skirti bent 4-6 valandas per savaitę, privers tai daryti, užves ant kelio, žmonėms suprantama kalba paaiškins ir atsakys į klausimus. Tai netik tie keli mėnesiai neprailgs, bet ir sutaupys begalę laiko pačiam bandant sukramtyt ir paaiškint dalykus ir palengvins visą tolimesnį mokymąsį investavime. 

Dirbti reiks pačiam, nebus sukramtyta ir ant lėkštutės patiekta. Supratau, kad tame ir yra didžiausias pliusas, nes mokytojas už nugaros visada nestovės ir nepatarinės. Norėtūsi, kad po kurso turėtum “bulletproof” veiksmų sąrašą, viską žinotum be jokių abejonių, tačiau supranti po kurso, kad visi kurie teigia savo “vienintelę tiesą”  yra apgavikai. Buvo papasakota, kokia yra siekiamybė, ko reikėtų ieškoti, į ką atkreipti dėmesį, Povilas pasidalino savo grėbliais ant kurių teko užlipti, ir paaiškino ką reiktų daryti, kad jų mažiau pasitaikytų.

Po kurso žinau, nuo ko pradėti norint investuoti, į ką žiūrėti, kad galiausiai investavus galėtum ramiai miegoti ir kaip sau tvarkingai sekti savo veiksmus, kad galėtum mokytis iš savęs ir matytum kas veikia, kas ne. Žinau, kaip vengti grėblių, o jei ir užlipsiu, kad būtų ne tokie skaudūs. 

p.s Povilo atkalbinėjimas imtis kurso ir gazdinimai kaip bus gali demotyvuoti ir atgrasyti imtis kurso, manau jis taip atsirenka labiausiai motyvuotus ir galiu patikinti tikrai galima pasidaryti užduotis daug greičiau ir paprasčiau nei atrodo iš pradžių, tik kuo daugiau idėsi pats darbo ir stengsies isigilinti, tuo daugiau naudos iš mokymų bus.