Studento atsiliepimas

Šį kursą pradėjau visiškai neturėdamas jokių žinių apie dividendinį investavimą, bet didelį norą mokytis. Ir to visiškai pakako, kad dabar, baigęs kursą jausčiausi užtikrintai - turintis reikiamą žinių bagažą tam kad savarankiškai pradėčiau savo dividendinio investavimo protfelio kūrimą.

Visų pirma, nustebino tai, kad dar neprasidėjus kursui, Povilas susisiekė asmeniškai tam, kad pažintų mane, suprastų mano lūkėsčius ir pristatytų tai kas laukia ateinančius 3 mėnesius.

Puiku, kad prasidėjus kursui buvo skirta laiko asmeninių finansų ir biudžeto sudarymo mokymui (ko man labai reikėjo), laiko planavimo ir efektyvaus laiko panaudojimo (kas labai padėjo viso kurso metu) ugdymui. Išmokau kas dieną skirti po 1-2val. namų darbams, dabar tai pasidarė įprotis ir stengsiuosi toliau tiek pat laiko kas dieną panaudoti svarbiems darbams.

Tęsiantis kursui, su kiekviena nauja paskaita supratau kaip svarbu yra tai, ko išmokau ankstesnėse paskaitose kol galiausiai po 10 savaičių viskas susidėjo į mano asmeninį Dividendinio Investavimo Veiksmų Algoritmą – D.I.V.A. v1.0. Taip pat, tik įpusėjus kursui pilnai supratau visą naudą, kurią man suteiks šiek tiek brangesnė nei standartinė VIP narystė ateityje.

Šio kurso metu Povilas, perteikdamas savo teorines ir svarbiausia praktines žinias, nesakė į kokais būtent kompanijas investuoti, bet suteikė žinias, įrankius ir gėbėjimą išsirinkti labiausiai tinkančias kompanijas SAU.

Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šiuos kursus ir jaučiuosi taip lyg per šiuos beveik 3 mėnesius išmokau tiek kiek savarankiškai būčiau mokęsis daugiau nei 3 metus.