Studento atsiliepimas

Viskas, kas buvo pasakota per kursus - galima rasti internete. Tuo pačiu internete daaaug kitos informacijos, vieną suprasti lengviau, kitą sunkiau. informacijos svarbumą irgi sunku iš pradžių interpetuoti. Todėl galima rinkti medžiagą ir kaupti žinias savarankiškai. Užtruksi apie du metus. Ar norėjau paieškoms skirti tiek laiko? NE. Daug kur sakoma, kad mokinkis iš tų, kurie jau perėjo visą tą kelią ir suprantą savo sritį, sutaupysi daug savo laiko ir gausi tinkamą informaciją.

Kursai padėjo pažinti akcijas ir dividendus. IŠ TIESŲ PADĖJO. PER 3 MĖNESIUS! Medžiaga konkreti, strukturizuota, turi planą nuo pat pradžių. Žiauriai patiko. Kursai neparodys pirštu kokią akciją pirkti ar nepirkti, bet jie padės pačiam įsivertinti pagal tavo charakterį, pirkimo principus kokios akcijos norėtum TU. Padės suprasti kuo vienos įmonės akcijos geresnės už kitos. Suprasi dėl ko perki vieną ar kitą akciją ir tai nebus - nes geras įmonės vardas, bet mokėsi ir pagal finansinius, techninius rodiklius įsivertinti ją.

Pats mokytojas: galiu jį pavadinti TEISINGUOLIU, todėl nepralsysi gudraudamas… ir čia tik tavo labui. Kiekvienam skiria pakankamai dėmesio, jaučiasi, kad belenkaip stengiasi pasidalinti žiniomis, kurias pats naudoja. Tokį atsidavusį žmogaų seniai mačiau, tačiau su juo nepasiginčysi. Šiuo atveju jis čia karalius, o su karaliu reikia sutarti ir jo klausyti, kai jo ketinimai geri :) Povilai, geriausi linkėjimai TAU. :)

Namų darbai: Aleliuja jie buvo. Kai po paskaitos darai namų darbus 10, 20 kompanijai, imi atsiminti, kur rodiklių ieškoti, ką jie reiškia, kodėl jie reikalingi.. rezultate po 3 mėnesių matai savo puikų progresą. Dėl Povilo ir jo namų darbų. Vienuose darbuose buvau nepadaręs užduoties - neprileido prie kurso. Labai buvau susierzines su mintimi - sumokėjau ir dar neprileidžia… bet vėl gi..kursai tiems, kas tikrai nori išmokti. Prisėdau, padariau tą dalį, gavau įrašą, pasivijau ir viskas pasidarė gerai. Todėl: namų darbai bus - jie nėra sunkūs, kai po truputį imi suprasti kur informaciją rinkti - imi gliaudyti kaip riešutus.

Per kursus: KLAUSKITE, nebijokite, kad šviežias esate. Kvailas klausimas lieka tas, kuris yra neužduotas. kuo daugiau bus diskusijų - tuo patys daugiau išmoksite ir gal jūsų klausimas bus naudingas ir jūsų šių kursų kolegai. Susitikimai bus gyvesni ir unikalesni.

Kursam duodu 9,5/10 Povilas gal kiek griežtokas ir per daug laikosi savo principų, bet kaip minėjau aukščiau, Povilas nori visas naudingiausias žinias perduoti jums ir kad jas mokėtumėte. Tai viskas dėl jūsų.

Sakyčiau imti VIP arba neimti visiškai. :D dėl požiūrio, jei nori išmokti ir susimokėjai, naudokis proga maksimaliai ir išsiurbk viską, kad atsipirktų. Turi klausimų, turi kažkokią idėją, kurios per kursus nepasakė? Tam yra VIP atsakys bet ką apie akcijas. Pvz parašiau panagrinėti vieną akciją kurso pabaigoje ir įsivertinti ar ji naudinga ar ne..Labai geras žinių atnaujinimas ir kartojimas. Todėl dalyvaujam ir investuojam!

(Povilas man už rekomendaciją nesumokėjo ir čia yra natūralus feedback praėjus visus 3 mėnesius :D )