Studento atsiliepimas

Pradėjus domėtis dividendiniu investavimu buvo daug klausimų ar verta investuoti kai kompanija moka vos 2% dividendų, kaip atsirinkti tas ,,geriausias kompanijas” kurioms patikėti savo pinigus, kur rasti man reikalingą info  ir begalė kitų klausimų.

Informacijos internete daug, bet norėjosi gauti koncentruotos į dividendinį investavimą greičiau ir negaištant per daug savo brangaus laiko. Prieš kelis metus išklausiau kursus vieno dėstytojo apie investavimą forex rinkoje kur gavau sausos teorinės informacijos, kursas buvo sudėliotas taip, kad visas kursas pagrinde dėstytojo monologas, todėl buvo dvejonių ir svarstymų ar verta mokėti pinigus ar nebus vėl taip pat ir vis gi mokytis savarankiškai. Nusprendžiau rinktis DIVAI kursą ir negaišti savo brangaus laiko, šis mano sprendimas  pateisino lūkesčius. Turėsite visas galimybes pasireikšti, ypač atlikdami namų darbų užduotis.

Žinoma tobulėjimui ribų nėra ir savaime suprantama, kad stebuklingos formulės  kaip uždirbti milijoną čia nebus, bet pagrindinę informaciją susijusią su dividendiniu investavimu ir ne tik, gausite.

Nebuvau visiškas naujokas investavime taip pat ir dividendiniu investavimu buvau pasidomėjęs ir surinkęs šiek tiek informacijos, bet DIVAI kursas stipriai paspartino procesą, praplėtė žinias ir sudėliojo viską į tinkamas lentynas, todėl drąsiai  galiu rekomenduoti šį kursą besidomintiems dividendiniu investavimu.