Studento atsiliepimas

Puikūs kursai ir tiems kas jau kažką žino apie investavimą, ir tiems, kurie žino minimaliai apie tai. Tai kursai, kurie per trumpą laiką, koncentruotai padės susidėlioti ,,tvarką galvoje" iš tų žinių kratinio, kuris jau yra galvoje arba padės sužinoti dividendinio investavimo esmę ir sudės tam pagrindus. 

Patys kursai sudėlioti puikiai, temos seka viena kitą labai logiškai, informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai, ypač tiems, kas mėgsta suprasti ,,vaizdinėmis priemonėmis, piešiant", o ne žiūrėti į ,,kalbančią galvą" (jos kursuose iš viso nebuvo :). Mokytojas griežtas, bet teisingas. Namų darbai privalomi, jokio atsipalaidavimo, nuolatinis raginimas juos daryti ir ,,kvėpavimas į nugarą" priverčia gautas žinias pamokoje pritaikyti praktikoje ir taip išmokti dirbti savo galva, įsisavinti informaciją, ją analizuoti ir gebėti priimti sprendimus. Tačiau tuo pačiu mokytojo reikalavimai susiję su kiekvieno galimybėmis, kurias Povilas aiškiai mato, todėl kursą tikrai gali rinktis visi. Kompiuterinis raštingumas privalumas kursuose darant namų darbus (man jo trūko, todėl namų darbai užtrukdavo gerokai ilgiau)   

Pagarba tiems kas sukūrė visą šią mokymo sistemą ir puikią platformą jai veikti.  Net registracija į kursą ir įėjimas į jį puikiai organizuotas ir idealiai sudėliotas, nepaliekant jokių neaiškumų, visi klausimai, net jų garsiai neuždavus, atsakomi eigoje. Kursai atitiko lūkesčius ir apie juos skaitytus atsiliepimus.

Ačiū Povilui už dalinimąsi žiniomis ir patirtimi ne tik dėl proceso, bet svarbiausia dėl REZULTATO.