Studento atsiliepimas

Kažkaip galvoje pradėjo suktis mintis apie investavimą į dividendus mokančių įmonių akcijas. Pradėjus gilintis iškilo nemažai klausimų. Jų vis daugėjo, nes skaičiau viską kas papuola, be jokios sistemos. 

Pastebėjau DIVAI kursą ir nusprendžiau pasimokyti. Po intensyvaus trijų mėnesių kurso rašau aukščiausią balą tiek turiniui, tiek lektoriui, tiek metodikai. Labai patiko mokymo stilius, kuris iš pirmo žvilgsnio primena mokyklą, kuomet lankomumas ir namų darbai vertinami itin griežtai. Bet tokia metodika yra būtina, jeigu nori pasiekti rezultatų, o ne tik siekti jų. 

Po kurso pasidarė tikrai aišku kokias įmones ir kodėl pirkti. Juk kai investuojam pvz.: į NT, tai mums neužtenka pirkti tiesiog butą. Dar reikia pasižiūrėti kokiame jis rajone, kokia infrastruktūra aplink, ar saugi kaimynystė, kas yra statytojas ir t.t. Po kurso jau nebenoriu investuoti tiesiog į dividendines akcijas, noriu investuoti į akcijas pagal aiškius kriterijus ir rodiklius, apie kuriuos ir buvo kursas. 

Kurso turinys neapsiribojo vien tik ekonomika ar skaičiais. Didelę pridėtinę vertę suteikė paskaitų epizodai apie discipliną, elgseną, vertybes, o tai pritaikyti galima ne tik investuojant, bet ir kitose gyvenimo sferose…