Studento atsiliepimas

Esu naujokas dividendiniame investavime. 

Kurso metu įgijau žinių, kurios padeda pažiūrėjus į kompanijos tam tikrus rodiklius susidaryti savo nuomonę remiantis savo vertinimo kriterijais. 

Žinoma, reikia skirti žymiai daugiau laiko nei skyriau kurso metu ir paanalizuoti detaliau "skaičiukus" ir naujienas susijusias su kompanijų istorija. Reikia taip pat ir daugiau laiko pasėdėti prie lentelių, kad pasidaryti sau patogias ir turėti reikiamą informaciją vizualiai aiškią. Įgijau pakankamai žinių, kad galėčiau tai daryti ir atrinkinėti investavimui tinkančias kompanijas stebint ne tik šiandieninius rodiklius, bet ir įvertinant 10-ties, 20-ties ar 30-ties metų rodiklių istoriją. 
Jau kurso metu supratau, kad skambus ir žinomas, kad ir pasauliniu mastu, kompanijos pavadinimas ne visada tinka dividendiniam investavimui arba netinka visiškai. Kurso metu buvo užduodami namų darbai, kurių pagalba geriau įsisavinau gautas teorines žinias. Patiko Povilo „spaudimas“ ir raginimai atlikinėti namų darbus laiku, neatidėliojant paskutinei dienai. Tai leido skirti daugiau laiko praktikai kas ir yra pagrindas nes žinant daug teorijos dividendų neuždirbsi :) 

Džiaugiuosi, kad būdamas VIP DIVAI bendruomenės nariu galėsiu bendrauti su kitais dividendinio investavimo bendruomenės nariais, uždavinėti klausimus, galbūt patarti. Būdamas VIP nariu galėsiu ir atsinaujinti žinias ar tobulėti peržiūrinėdamas paskaitas sau patogiu metu, gaudamas paskaitų įrašų nuorodas. Ačiū už puikius mokymus!

Vladas