Studento atsiliepimas

Apie galimybę investuoti į akcijas ir gauti dividendus pirmą kartą išgirdau maždaug prieš 12m. Buvo bandymas pasikonsultuoti su banko darbuotoju atsakingu už investavima, tačiau nesėkmingas. Netiesiogiai buvau išvadinta svajotoja ir pasakė, kad nėra tokios galimybės Lietuvoje. Taip viskas ir pakibo. Šiek tiek domėjausi pati, bet savaime suprantama neperdaug, to pakako, kad užsidėčiau rožinius akinius, kas liečia dividendinį investavimą.

D.I.V.A. kursai buvo tai ko man reikia, labai neblogai nutupdė ant žemės ir nuėmė rožinius akinius.

Pradėsiu nuo minusų – pastoviai gruzino su papildomais namų darbais ( juokauju)😉

Jei rimtai tai labai geri kursai. Puikiai sudėliota ir perteikta medžiaga. Viskas papunkčiui išaiškinama ir skiriami namų darbai. Šie kursai nuo daugelio kitų tuo ir skiriasi, kad čia ne vien teorijos paklausyt susirenkama. Pripažinsiu, dėl namų darbų buvau šiek tiek skeptiškai nusiteikus, bet tuo pačiu ir smalsu buvo ką reikės daryti? Kokias užduotis skirs? Teorija eina kartu su praktika. 

Viso kurso metu skatinimas analitinis mąstymas, prioritetų dėliojimas, įmonių filtravimas, savo sistemos kūrimas. Tai didelis pliusas, nes sumažėja tikimybė pastrigti giliuose apmąstymuose, kurią gi įmonę pasirinkti? Praleidi per filtrą ir viskas aišku.

Ar rekomenduočiau šitą kursą kitiems? Tikrai TAIP🙂